SPOJMONT Brno, spol. s r. o.

FREE
IČO 15548341 PSČ 615 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. podniká v oblasti instalací telekomunikačních zařízení a slaboproudých rozvodů od roku 1991. Již od svého vzniku se snaží každému zákazníkovi nabídnout komplexní řešení dle jeho představ a požadavků. Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. je stabilní společnost, která působí na trhu již 22. rokem a vystupuje vůči svým dodavatelům i odběratelům jako dlouhodobě spolehlivý partner.

Kontakt

SPOJMONT Brno, spol. s r. o.
Adresa
Táborská 235/144 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek SPOJMONT Brno, spol. s r. o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

SPOJMONT Brno, spol. s r. o.  IČO 15548341 - PSČ 61500, Táborská  235/144, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!