Patrik Meinzl

FREE
IČO 17103231 PSČ 736 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

jsme mala rodina firma která se zabývá stavebnictvím všeho druhu nabízíme vám nezávaznou kalkulaci zdarma. Dále vám nabízíme naše služby jako jsou: - zednické práce, zemní práce, pokladka dlažby, úsazení obrub., apod. ...

Kontakt

Patrik Meinzl
Adresa
Moravská 478/37 Karviná Havířov
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Patrik Meinzl služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Patrik Meinzl IČO 17103231 - PSČ 73601, Moravská 478/37, Havířov, Karviná, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!