Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
2scape s.r.o.
FREE
Hlavní město Praha
ODVEZEME, PŘIVEZEME, VYKOPEME nebo VYBOURÁME naším pásovým 4,5t bagrem. Nabízíme veškeré výkopové a přípravné zemní práce, výkopy základů, bazénů, retenčních nádrží, kanalizačních přípojek, základů pro ploty, - přepravujeme sypký materiál (písek, štěrky, drtě, recykláty, substráty, tříděná zemina), - také zvládáme bourání a přistavení kontejneru 5 m3, odvoz suti a odpadu včetně jeho likvidace. Působíme v Praze a jejím přilehlém okolí.
2zem
FREE
Hlavní město Praha
ODVEZEME, PŘIVEZEME, VYKOPEME nebo VYBOURÁME naším pásovým 4,5t bagrem. Nabízíme veškeré výkopové a přípravné zemní práce, výkopy základů, bazénů, retenčních nádrží, kanalizačních přípojek, základů pro ploty, - přepravujeme sypký materiál (písek, štěrky, drtě, recykláty, substráty, tříděná zemina), - také zvládáme bourání a přistavení kontejneru 5 m3, odvoz suti a odpadu včetně jeho likvidace. Působíme v Praze a jejím přilehlém okolí Hostivice · Kralupy nad Vltavou · Brandýs nad Labem-Stará
David Farkaš
FREE
Zlín
Provádíme rekonstrukce domů, bytů. Provádíme obklady, dlažby,sanitku, plovoucí podlahy, sádrokartony, zednické práce.
Ondřej Matucha
FREE
Mladá Boleslav
Tvoříme pro Vás webové stránky, firemní loga, eshopy a věnujeme se také online marketingu. Rádi Vám pomůžeme se všemi kroky potřebnými k vytvoření kvalitních webových stránek, které budou přehlednou a reprezentativní vizitkou Vaší společnosti.
MONDIALE s.r.o.
FREE
Hlavní město Praha
Spediční a úklidová společnost.
Arcon Machinery a.s.
FREE
Praha - východ
Společnost Arcon Machinery a.s. je výhradním distributorem technologií DOMINO na českém trhu včetně poskytování kompletní technické podpory či servisu a zabývá se hlavně prodejem technologií do textilního, chemického, petrochemického, potravinářského, metalurgického, energetického a farmaceutického průmyslu. Sídlo společnosti Arcon Machinery a.s., je strategicky umístěno v nové průmyslové zóně Říčany - Jažlovice u dálnice D1 z Prahy do Brna v katastru města Říčany.
Mgr. Petra Maříková
FREE
Brno - venkov
Profesionální korektury, úpravy textů a copywriting. Provádím pravopisné, gramatické a stylistické korektury českých textů, včetně bakalářských a diplomových prací za zvýhodněné ceny. Píši PR články, texty na firemní weby, na blogy, články do on-line magazínů.
Patrik Sivák
FREE
Náchod
Naši náplni je rychlost , spolehlivost a kvalita . Zateplovani , Perlinka , Štukovani , Zdění , Hrubé Stavby , Demolice , Vykopove práce , Uklidy . Jsme plné auto . Vlastní nářadí máme .
Čagánek Jan
PARTNER
Kroměříž
Nabízíme rekonstrukci domů a bytů. Zateplení a fasády. Omítky, štukování, stěrkování atd..
Over World s.r.o.
FREE
Hlavní město Praha
Jsme stavební firma, působíme hlavně v Teplicích a Praze, zaměřujeme se na kompletní rekonstrukce domů, bytů, nebytových prostor aj.
FREZANET s.r.o.
FREE
Brno - město
Nabízíme tryskání, frézování, broušení a vysávání betonových (i asfaltových) povrchů. Realizace provádíme po celé ČR a SR. Jsme schopni odstranit nesoudržné části betonového povrchu, staré vrstvy podlah, olejové skvrny či jiné nečistoty a připravit tak pro vás povrch pro jeho další úpravu. S návrhem vhodného postupu přípravy vám pomůžeme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Alice Císařová
FREE
Hlavní město Praha
Jsme firma s 20letou zkušeností, která se zabývá pronájmem a prodejem mobilních skladovacích hal a stanů, které jsou ideálním řešením pro firmy a organizace, jež potřebují rozšířit své skladovací nebo výrobní prostory.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!