Archie FFF s.r.o.

FREE
IČO 17343577 PSČ 150 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Jsme stavební firma, která staví nové domy a provádí rekonstrukce. Rádi bychom s Vámi navázali spolupráci. Dokážeme postavit domy, na klíč. Převážně stavíme nové domy,bytové domy v Praze a okolí. Děláme zateplení fasády minerální vata a polystyren. Stavby provádíme, za dobré ceny. Jsme přesvědčeni, že odvadíme kvalitní práci a v dnešní době i rychle. Pokud by z Vaší strany, byl zájem, rádi bychom to přivítali. Předem děkujeme, za kladnou odpověď. S pozdravem Stavební firma Arch

Kontakt

Archie FFF s.r.o.
Adresa
Holečkova 789/49 Hlavní město Praha Smíchov, Praha 5
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Archie FFF s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Archie FFF s.r.o. IČO 17343577 - PSČ 15000, Holečkova 789/49, Smíchov, Praha 5, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!