Patrik Lobodinsky

FREE
IČO 17381886 PSČ 700 30 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Už Vás omrzel vzhled Vašeho stávajícího bytu či domu? Máte staré jádro či koupelnu nebo wc a chcete si ho zvelebit k obrazu svému? Pak neváhejte kontaktovat přímo nás! Naší předností je kromě kvalitní a svědomité práce taky fakt, že máme v malíku veškerou odbornou činnost. A ve výsledku Vás vyjdem levně - kompletní bourací práce včetně odvozu sutin - rozvody vody, elektroinstalace - kompletní výstavba jádra, omítnutí, obklady, dlažba - kompletní úklidové práce

Kontakt

Patrik Lobodinsky
Adresa
Osvobození 796 Ostrava Orlová
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Patrik Lobodinsky služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Patrik Lobodinsky IČO 17381886 - PSČ 70030, Osvobození 796, Orlová, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!