Bohemia Shield

FREE
IČO 17386080 PSČ 534 01 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den, ráda bych Vám představila naší firmu BOHEMIA SHIELD a nabídla Vám naše služby. Jsme firma s několikaletou praxí v seřizování a opravách plastových, hliníkových oken a eurooken a dveří. Jsme partnerem pro pozáruční servis více jak 60 výrobců oken a dveří v rámci České republiky. Působíme téměř ve všech krajích České Republiky - Pardubický, Královehradecký, Vysočina, Středočeský, Karlovarský, PRAHA a okolí, Liberecký.

Kontakt

Bohemia Shield
Adresa
Podhráz 18 Pardubice Holice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Bohemia Shield služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Bohemia Shield IČO 17386080 - PSČ 53401, Podhráz 18, Holice, Pardubice, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!