Marie Fedorčuk

FREE
IČO 17414237 PSČ 370 05 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme malá firma, možná spíše sehraný tým s letitou zkušeností v oblasti úklidu.. Umíme uklízet jak se silnými čistícími prostředky tak i s ekologicky nezávadnými...Naši předností je ochota, pečlivost a rychlost... Nabízíme úklidové práce po rekonstrukci, úklid domácností, úklid kanceláří, úklid domů a nebytových prostorů, mytí oken vč. Rámů a žaluzií, mytí oken z plošiny a pod.

Kontakt

Marie Fedorčuk
Adresa
V. Volfa 1340/39 České Budějovice České Budějovice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Marie Fedorčuk služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Marie Fedorčuk IČO 17414237 - PSČ 37005, V. Volfa 1340/39, České Budějovice, České Budějovice, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!