Patrik Otevřel

FREE
IČO 17415241 PSČ 683 04 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Popis firmy Naše služby zahrnují komplexní vodoinstalatérské, topenářské a plynoinstalační práce. Provádíme rozvody a rekonstrukce venkovního i vnitřního vodovodního potrubí, odpadů, rozvody plynu a také montujeme radiátory, kotle, realizujeme rozvody topení, podlahové a ústřední vytápění. Zajišťujeme rekonstrukce bytů i koupelen a provádíme jádrové vrtání. Práce, činnost: - vodoinstalační - topenářské - plynoinstalační - rozvody potrubí - rekonstrukce potrubí - rozvody plynu

Kontakt

Patrik Otevřel
Adresa
Drnovice 353 Vyškov Drnovice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Patrik Otevřel služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Patrik Otevřel IČO 17415241 - PSČ 68304, Drnovice 353, Drnovice, Vyškov, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!