Milan Procházka

FREE
IČO 17418992 PSČ 373 41 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízíme truhlářské, tesařské a zednické práce: - montáže oken a dveří ( včetně demontáže ), montáže obložkových zárubní, podlahových krytin, podlahové stěrky, žaluzie, protihmyzové sítě - podbití střech, obklady stěn, podhledy - štukatérské práce, zateplení fasád, obklady fasád - terasy, pergoly, zahradní domky nebo jiné dřevostavby - montáže nábytku Zhotovení cenové nabídky zdarma. Konzultace na pracovišti do 20 km zdarma.

Kontakt

Milan Procházka
Adresa
Masarykova 43 České Budějovice Hluboká nad Vltavou
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Milan Procházka služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Milan Procházka IČO 17418992 - PSČ 37341, Masarykova 43, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!