ALON Software s.r.o.

FREE
IČO 17482496 PSČ 198 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Jsme společnost, která poskytuje služby ve sféře IT. (Webové stránky, servery, mobilní aplikace pro iOS a Android, apod.) Dále náš produkt: ALON Dictaphone, dokonalý zvukový záznamník pro každého, kdo chce pořizovat nahrávky a přitom mít volné ruce.

Kontakt

ALON Software s.r.o.
Adresa
Nademlejnská 600/1 Hlavní město Praha Hloubětín, Praha 9
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek ALON Software s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

ALON Software s.r.o. IČO 17482496 - PSČ 19800, Nademlejnská 600/1, Hloubětín, Praha 9, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!