Lukáš Dirda

TOP
IČO 17599806 PSČ 638 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme bourací, vyklizecí práce sklepu a pud,zednicke práce,pokládka zámkové dlažby včetně kufru a pokládka obrubníkům, ploty ze ztraceného bednění. Hledáte spolehlivého řemeslníka pro bourací a vyklizecí práce sklepů a půd nebo pro zednické práce? Jsem tu pro vás s širokou nabídkou služeb včetně pokládky zámkové dlažby a obrubníků a plotů ze ztraceného bednění.

Kontakt

Lukáš Dirda
Adresa
Heleny Malířové 160/7 Brno - město Brno
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Lukáš Dirda služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Lukáš Dirda IČO 17599806 - PSČ 63800, Heleny Malířové  160/7, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!