Truhlářství Vondra

FREE
IČO 18426042 PSČ 163 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Výroba nábytku na zakázku, kuchyňské linky, skříně na míru, obklady, kancelářský nábytek, patra na spaní, ostatní nábytek, opravy, montáže, repasování kuchyní.

Kontakt

Truhlářství Vondra
Adresa
Vondroušova 1195 Hlavní město Praha Praha 6
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Truhlářství Vondra služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Truhlářství Vondra IČO 18426042 - PSČ 16300, Vondroušova 1195, Praha 6, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!