CLEAN FOR YOU PRAGUE

FREE
IČO 19213956 PSČ 110 00 Praha
zatím žádné hodnocení

CLEAN FOR YOU PRAGUE "Úklid, vůně a ten lesk - jsme rychlejší, než-li blesk!" O nás Jsme společnost, která se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb svým zákazníkům - úklid, hodinový manžel či zednické práce. Díky idividuálnímu přístupu k zákazníkům jsme schopni přinést tu nejlepší služb a cenovou nabídku. Ať máte byt, dům či snad hrad - pro nás není problém uspokojit i ty nejnáročnější klienty! Budeme se těšit na spolupráci.

Kontakt

CLEAN FOR YOU PRAGUE
Adresa
Na Rybníku 87 Hlavní město Praha Ondřejov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek CLEAN FOR YOU PRAGUE služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

CLEAN FOR YOU PRAGUE IČO 19213956 - PSČ 11000, Na Rybníku 87, Ondřejov, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!