Hodinový Manžel Litoměřice – Daniel Bureš

FREE
IČO 19216050 PSČ 412 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízím kutilské služby a poradenství v oblasti IT bez dlouhodobého závazku. Působím po celém Ústeckém kraji a zakládám si na spokojenosti klientů. Lze si objednat širokou škálu kutilských služeb, od drobných oprav až po kompletní údržbu. Rád pomohu s řešením každého problému. Mezi další nabízenou službou je poradenství v oblasti IT. V rámci informačních technologií pomohu s instalací a správou počítačových systémů, domácí elektroniky nebo mobilních telefonů.

Kontakt

Hodinový Manžel Litoměřice – Daniel Bureš
Adresa
Českolipská 895/7 Litoměřice Litoměřice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Hodinový Manžel Litoměřice – Daniel Bureš služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Hodinový Manžel Litoměřice – Daniel Bureš IČO 19216050 - PSČ 41201, Českolipská 895/7, Litoměřice, Litoměřice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!