Roman Krilo

FREE
IČO 19250321 PSČ 683 01 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Chcete provést malou opravu, ale kdo vám s tím v tuto chvíli pomůže? Velké firmy si účtují příliš mnoho a díky nestabilitě ve světě podléhají vlivu krize a ekonomickým problémům, jak můžeme vidět v praxi u různých firem a možná jsme sami čelili tomu, že se stavby vašeho domu ujala velká firma. Dům a často opustil stavbu kvůli vlastním problémům.nedostatek lidí a tak dále! Stovky obětí bezohledných firem, které neumějí řídit velkou firmu, kvůli problémům se svou neschopností nedodržují termíny.

Kontakt

Roman Krilo
Adresa
Moravanka 273/89 Brno - město Rousinov
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Roman Krilo služby TrhPoptavek.cz využívá již 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Roman Krilo IČO 19250321 - PSČ 68301, Moravanka 273/89, Rousinov, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!