Tomáš S.

FREE
IČO 19319622 PSČ 391 02 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Potřeba výměny staré dlažby v zádveří, či pokládka dlažby na pergole… To je jen zlomek situací, které musel snad každý z nás někdy v životě řešit. Zaměřujeme se spíše na pokládku betonové dlažby na samonastavitelné nivelační terče. Případně nabídky zašlete na e-mail a domluvíme bližší info ohledně ceny, či objednání materiálu. A proč si vybrat zrovna nás? Profesionální práce i přístup a několik dokončených zakázek možné viz. foto. Vhodný výběr termínu. V případě zájmu kontaktujte.

Kontakt

Tomáš S.
Adresa
Lipová 603 Tábor Sezimovo Ústí
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Tomáš S. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Tomáš S. IČO 19319622 - PSČ 39102, Lipová 603, Sezimovo Ústí, Tábor, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!