M.k-stav

FREE
IČO 19476027 PSČ 792 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízím veškeré stavební práce. - rekonstrukce domů a bytů - demolice - zednické práce - Výkopové práce (voda, elektrika, plyn, kanalizace, přípojky, izolace domů, bazén ) - Bourací práce - Stavba plotu - Zámková dlažba - obrubníky Prioritou naší firmy je kvalita a rychlost! Máme dlouholetou praxi. Za případné nabídky děkuji.

Kontakt

M.k-stav
Adresa
Uhlířská 1267/26 Bruntál Bruntál
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek M.k-stav služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

M.k-stav IČO 19476027 - PSČ 79201, Uhlířská 1267/26, Bruntál, Bruntál, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!