Barbora Frančiaková

FREE
IČO 19511221 PSČ 434 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Postarám se o vedení účetnictví a daňové evidence, připravím daňové přiznání, zpracuji kontrolní hlášení DPH. Ušetřím Vám starosti s hlídáním termínů a komunikací s úřady, a Vy se můžete naplno věnovat podnikání. 👍🏻 Vaše daňové záležitosti budou v bezpečných rukou, abyste měli klid na duši. 😌 Spolupráce se mnou Vám usnadní administrativní záležitosti a zajistí, že vše půjde hladce. Dejte mi vaše účetnictví na starost, abyste se mohli soustředit na to, co máte rádi a co děláte nejlépe! 😊🚀

Kontakt

Barbora Frančiaková
Adresa
Hutnická 2762/22 Most Most
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Barbora Frančiaková služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Barbora Frančiaková IČO 19511221 - PSČ 43401, Hutnická 2762/22, Most, Most, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!