Petr Hofírek

FREE
IČO 21227543 PSČ 768 11 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Jsem elektrikář s 10 letou praxi v elektrice . Jsou praxi jsem začal výrobou rozvaděčů 2roky . Vyzkoušel jsem si elektroinstalace průmyslových hal 2 roky .Zkušenost mám i elektroinstalaci rodinných domech. Dále jsem dělal 3 roky údržbáře elektro strojů a poslední dobou se zabývám instalaci ,servisem a údržbou FVE až do posud .

Kontakt

Petr Hofírek
Adresa
Záříčí 36 Kroměříž Záříčí
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Petr Hofírek služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Petr Hofírek IČO 21227543 - PSČ 76811, Záříčí 36, Záříčí, Kroměříž, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!