Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Specializujeme se na hračky pro děti, které podporují dětský vývoj, kreativitu, rozvoj jemné motoriky a logického myšlení. Naše hračky uspokojí i vysoké nároky matek, které vychovávají své děti ve stylu Montessori. Nakupujte u nás hračky pro nejmenší děti i logické stavebnice a jedinečně ilustrované knihy z českých nakladatelství. Prodáváme dětské hračky pro miminka, školáky i teenagery.
Natura Nobis, z.s.
FREE
Beroun
eshop prodej mydel, naramku a knih. To vše na našem eshopu.
Nabízíme veškeré instalatérské práce. od nejmenších prací až po velké projekty Jsme rychlý, spolehlivý, používáme kvalitní materiály.
Josef Bilai
FREE
Tábor
Dobrý den, jsem vyučený zedník řemeslo me baví ,pusobim již 12 let .
Beáta Koperdáková
FREE
Kutná Hora
Vážení zákazníci,nabízíme pro Vás naše služby:vyklízení(chat,chalup,bytu či domů,sklepů,půd,stodol,garáží,firem a skladů),Malířské a natěračské služby,řezání dřeva a následní úklid dřeva,stavbu dřevníku a rekonstrukce bytů či domů,realizaci zahrad(údržba,rekonstrukce).Tuto práci jsem začla dělat ,protože mě baví kontakt s lidmi a jejich návrhy na vlastní bydlení,které by mělo inspirovat mnoho dalších lidí ve světě.A rádi jezdíme a poznáváme různé kouty ČR a snažíme se realizovat sny jiných lidí.
Jakub Žour
FREE
Rakovník
Dobrý den provádím veškeré stavební práce pokládky zámkové dlažby Rekonstrukce bytu Výstavba plotu a jiné
Zdeněk Wald
FREE
Břeclav
Jsme česká firma, která vám nabídne služby v oblasti: Elektrické podlahové topení - Uhlíkové infra fólie (topná fólie). Dále rekonstrukci domů, bytů, opravy střech jak nových tak starých, zateplení fasád, dlažby, sádrokartony a jiné
VSRstav
FREE
Brno - město
Výstavba RD, zednické práce, zhotovení základových desek.
Naše podlahářství se zaměřuje na komplexní sortiment podlahářských služeb zahrnujících přípravu podkladu, pokládku, údržbu a renovaci podlahových krytin. Máte v plánu zhotovit novou podlahu či zrenovovat podlahu původní? V tom případě jste tu správně. Naše podlahářství Praha disponuje stovkami realizovaných zakázek a praxí od roku 2005. Disponujeme certifikací pro realizaci většiny druhů používaných podlahových krytin a naši podlaháři pravidelně navštěvují odborné semináře a školení.
Zbyněk
FREE
Praha
Malířské práce po celé ČR Děláme rychle, precizně a hlavně... Spolehlivé
Stieranka
FREE
Chomutov
Jsme stavební firma , Provádíme rekonstrukce bytu koupelen . Elektroinstalační práce Instalatérské práce
Mz eco Stavby
FREE
Brno - město
Naše firma provádí veškeré stavební práce . Suchá / mokrá výstavba.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi