2zem

FREE
IČO 24199320 PSČ 170 00 Praha
zatím žádné hodnocení

ODVEZEME, PŘIVEZEME, VYKOPEME nebo VYBOURÁME naším pásovým 4,5t bagrem. Nabízíme veškeré výkopové a přípravné zemní práce, výkopy základů, bazénů, retenčních nádrží, kanalizačních přípojek, základů pro ploty, - přepravujeme sypký materiál (písek, štěrky, drtě, recykláty, substráty, tříděná zemina), - také zvládáme bourání a přistavení kontejneru 5 m3, odvoz suti a odpadu včetně jeho likvidace. Působíme v Praze a jejím přilehlém okolí Hostivice · Kralupy nad Vltavou · Brandýs nad Labem-Stará

Kontakt

2zem
Adresa
Letohradská 755/50 Hlavní město Praha Praha
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek 2zem služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

2zem IČO 24199320 - PSČ 17000, Letohradská 755/50, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!