ELITE CZECHIA, s.r.o.

FREE
IČO 24254827 PSČ 120 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Profesionální a výhodné služby - založení s.r.o. již od 16.500 Kč či a.s. již od 36.500 Kč včetně všech poplatků, prodej nových společností ke startu podnikání již od 17.900 Kč. Poskytování sídla firmy v Praze od 550 Kč, vedení účetnictví, daňové poradenství, zpracování mezd. Související konzultace a poradenství. Najdete nás v centru Prahy (blízko metra I.P.Pavlova) a v Příbrami.

Kontakt

ELITE CZECHIA, s.r.o.
Adresa
Londýnská 59 Praha - východ Praha 2
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek ELITE CZECHIA, s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

ELITE CZECHIA, s.r.o. IČO 24254827 - PSČ 12000, Londýnská 59, Praha 2, Praha - východ, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!