Modulární Bydlení

TOP
IČO 24668931 PSČ 120 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Hlavní činností firmy TRADECON TRADING sro je prodej a stavba originálních Modulárních Domů viz https://modularnibydleni.eu , ale další realizace dílčích poptávek jako jsou projekt, stavby, bazén, schody, rekonstrukce a další. Poptávky posílejte na email: poptavky@modularnibydleni.eu, nebo volejte mobil i whatsup: +420775855692

Kontakt

Modulární Bydlení
Adresa
Nademlejnská 600/1 1 Hlavní město Praha Praga
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Modulární Bydlení služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Modulární Bydlení IČO 24668931 - PSČ 12000, Nademlejnská 600/1 1, Praga, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!