OBLIGO realizace staveb s.r.o.

FREE
IČO 24831891 PSČ 261 01 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

OBLIGO realizace staveb s.r.o. je zavedená česká firma, působící v segmentu pozemního stavitelství a vodního stavitelství, která realizuje zakázky převážně v Praze, Středočeském kraji a zahraničí. Naše hlavní poslání a filosofie jsou obsažena v názvu společnosti, kdy latinské slovo OBLIGO chceme tlumočit jako závazek odpovědnosti. Navíc bychom chtěli zdůraznit, že naše firma klade velký důraz na kvalitu provedení, spokojenost zákazníků a dodržování termínů.

Kontakt

OBLIGO realizace staveb s.r.o.
Adresa
Seifertova 525 Příbram Příbram 7
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek OBLIGO realizace staveb s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

OBLIGO realizace staveb s.r.o. IČO 24831891 - PSČ 26101, Seifertova 525, Příbram 7, Příbram, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!