Grafotechna Plus, s.r.o.

FREE
IČO 25128329 PSČ 155 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Jsme mladou, dynamickou společností, která se orientuje v oblasti tisku. Historicky vycházíme ze společnosti Grafotechna Print, s.r.o., nově jsme však podlehli požadavkům a potřebám klientů ve smyslu nalezení optimální cesty mezi náklady a požadovaným produktem. Nabídka služeb: Ofsetový tisk do formátu B2 Prepress Knihtisk a knihařské zpracování Samolepící etikety Razítka Velkoformátový digitální disk Zakázková výroba CD a DVD nosičů Výrobní kapacity ofsetového tisku zajímavým způsobem rozš

Kontakt

Grafotechna Plus, s.r.o.
Adresa
Lýskova 1594/33 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Grafotechna Plus, s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Grafotechna Plus, s.r.o. IČO 25128329 - PSČ 15500, Lýskova 1594/33, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!