3xN spol.s.r.o.

FREE
IČO 25215078 PSČ 360 04 Karlovarský kraj
zatím žádné hodnocení

Společnost 3xN působí ve stavebnictví již téměř 20 let. Za tu dobu si získala dobré postavení v oblasti revitalizace a zateplení domů, instalace plastových oken, zasklívání lodžií, a prodeje kvalitního stavebního materiálu od omítek přes izolační materiály a zateplovací systémy až po plastová okna.

Kontakt

3xN spol.s.r.o.
Adresa
Jáchymovská 91 Karlovy Vary Karlovy Vary
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek 3xN spol.s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 let a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

3xN spol.s.r.o. IČO 25215078 - PSČ 36004, Jáchymovská  91, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karlovarský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!