Cultural service s.r.o.

FREE
IČO 25361309 PSČ 737 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Ochrana dřeva, likvidace dřevokazných škůdců, hmyzu, hub (dřevomorka domácí, tesařík krovový, červotoč), vysušování zdiva mikrovlnnou technologii. Hydroizolace.

Kontakt

Cultural service s.r.o.
Adresa
Ostravská 1572/54 Karviná Český Těšín
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Cultural service s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Cultural service s.r.o. IČO 25361309 - PSČ 73701, Ostravská  1572/54, Český Těšín, Karviná, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!