CENTROPOL ENERGY, a.s.

FREE
IČO 25458302 PSČ 400 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Vznikli jsme s vizí změnit trh energetiky a vytvořit z něj férové prostředí. Víme, že energetika umí být složitá. Jsme tu proto, abychom ji pro vás zjednodušovali. Chceme pro vás být partnerem, na kterého je spolehnutí. Proto kromě vašich financí šetříme i váš čas a jsme pro vás dostupní online i offline vždy, když nás potřebujete. Nejde přeci o nic menšího než o váš domov.

Kontakt

CENTROPOL ENERGY, a.s.
Adresa
Vaníčkova 1594/1 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek CENTROPOL ENERGY, a.s. služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

CENTROPOL ENERGY, a.s. IČO 25458302 - PSČ 40001, Vaníčkova 1594/1, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi