PSM tech s.r.o.

PARTNER
IČO 25546805 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Kromě staveb rodinných domů, průmyslových objektů nebo objektů občanské vybavenosti zajišťuje také provádění fasád, omítek nebo průmyslových podlah.Na profesionální úrovni jsme s naším týmem schopni zajistit kapacity demoličních prací, zemních výkopových prací, pokládky venkovní dlažby a obrubníků, přípravné práce pro stavbu v celém rozsahu (plyn, kanalizace, vodovody atd.). To vše za přístupné a rozumné ceny.

Kontakt

PSM tech s.r.o.
Adresa
Příkop 27/2a Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek PSM tech s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

PSM tech s.r.o. IČO 25546805 - PSČ 60200, Příkop  27/2a, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!