RESTAURACE PENZION "STADION"

FREE
IČO 25865234 PSČ 739 95 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Restaurace a Penzion kapacita 100osob, ubytování 44 lůžek, vlastní multifunkční hřiště, v blízkosti sportovní komplex. Vhodné pro rodiny s dětmi, firemní školení, rodinné oslavy, sportovní soustředění.

Kontakt

RESTAURACE PENZION "STADION"
Adresa
Bystřice nad Olší 1020 Frýdek - Místek Bystřice nad Olší
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek RESTAURACE PENZION "STADION" služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 let a 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

RESTAURACE PENZION "STADION" IČO 25865234 - PSČ 73995, Bystřice nad Olší  1020, Bystřice nad Olší, Frýdek - Místek, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!