DDOR čerpací technika Olomouc

FREE
IČO 25882023 PSČ 783 47 Olomoucký kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme záruční a pozáruční servis, poradenství, montáž a prodej čerpací techniky. Prodáváme čerpadla světových značek - Grundfos, WILO, SIGMA, KSB, LOWARA. Prodáváme čerpadla kalová, ponorná, samonasávací a desítky dalších. Poradíme vám, které čerpadlo je pro vás nejvhodnější.

Kontakt

DDOR čerpací technika Olomouc
Adresa
Hněvotín 334 Olomouc Hněvotín
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek DDOR čerpací technika Olomouc služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

DDOR čerpací technika Olomouc IČO 25882023 - PSČ 78347, Hněvotín 334, Hněvotín, Olomouc, Olomoucký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!