PROSTAV

FREE
IČO 26658861 PSČ 289 23 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Naše firma realizuje kompletní řešení pro Vaše bydlení. Od návrhu stavby až po nastěhování, vše konzultujeme s profesionály nejen ve stavebním odvětví. Společnost vznikla v roce 2000 a má již stovky spokojených zákazníků. Zabýváme se především rekonstrukcí rodinných domů a realizací novostaveb. Nedílnou součástí našich zakázek jsou i výkopové a bourací práce.

Kontakt

PROSTAV
Adresa
Průběžná 603 Nymburk Milovice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek PROSTAV služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 let a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

PROSTAV IČO 26658861 - PSČ 28923, Průběžná 603, Milovice, Nymburk, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!