Hyperbarická Kyslíková Terapie v Praze. Centrum Barokomor

FREE
IČO 27172881 PSČ 120 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Kyslíková hyperbarická terapie je dostupná v Praze i pro vás. Navštivte unikátní kyslíkovou hyperbarickou komoru OXYLIFE na adrese: Vinohradská 6, Praha 2 - mírná hyperbarická kyslíková terapie zaručí zdravému člověku následující výhody: - sílu a dodatečnou energii po celý den - duševní bystrost, zlepší paměť - zastaví stárnutí - produkci více kmenových buněk pro regeneraci poškozené tkáně - sníží hladinu cukru v krvi - oxidaci tuků a antioxidační účinek vš atd

Kontakt

Hyperbarická Kyslíková Terapie v Praze. Centrum Barokomor
Adresa
Vinohradská 343/6 Hlavní město Praha Praha 2
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Hyperbarická Kyslíková Terapie v Praze. Centrum Barokomor služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Hyperbarická Kyslíková Terapie v Praze. Centrum Barokomor IČO 27172881 - PSČ 12000, Vinohradská 343/6, Praha 2, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!