Ploski, s.r.o.

FREE
IČO 27224481 PSČ 251 69 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme parta řemeslníků, kteří Vám pomohou se stavbami malého rozsahu, stavbou garáže, padlého plotu, pokládání podlah, dlažby, obklady, zateplení, omítky, dřevěné stavby jako přístřešky, pergoly, terasy nebo rekonstrukce koupelen, bytových jader, sádrokartonové realizace apod. Drobná instalatéřina a elektroinstalace včetně revize. Kalkulace předem, slušný přístup, férovost samozřejmostí. Děkujeme předem za nabídky.

Kontakt

Ploski, s.r.o.
Adresa
Rokytno 76 Praha - východ V. Popovice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Ploski, s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Ploski, s.r.o. IČO 27224481 - PSČ 25169, Rokytno 76, V. Popovice, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!