Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Jan Krézl
FREE
Kladno
Nabízíme širokou škálu řemeslných služeb, které splní Vaše představy. Naším cílem je poskytovat klientům funkční a efektivní řešení tak, aby jim nemovitost mohla spolehlivě sloužit. Zároveň jsme odhodláni pozvednout Vaši nemovitost na vyšší úroveň a zvýšit tím tak její hodnotu. Neváhejte shlédnout naše reference a poté nás můžete téměř kdykoli v pracovní dny kontaktovat. Děkujeme.
Stavby URA s.r.o.
FREE
Kladno
Stavební činnost, rekonstrukce, fasády, střechy, voda, elektro, odpady
ATVER s.r.o.
FREE
Hlavní město Praha
Střechy, fasády, dřevostavby, tesaři, podlahy. Ceny jsou velmi dostupné.
Vaše tričko - Váš potisk na míru. Potiskneme Vám trička, mikiny a dárky na přání. Firemní trička a mikiny, týmová, školní, rodinná trička a dárky s možností potisku jména. Jsme malý, ale šikovný rodinný tým, a proto si u nás můžete být jisti, že o každý detail je postaráno. Všechno si děláme sami, od návrhu až po tisk a expedici, takže máte jistotu maximální kontroly kvality. Vaše tričko – Vaše podnikání. Váš motiv, logo – Vaše reklama! S námi budete vidět …
Marek Pokuta
FREE
Most
Dobrý den, provádím zednické, stavební, malířské a pomocné práce. V případě zájmu mne prosím kontaktujte prostřednictví e-mailu.
Karel Mikudík
FREE
Brno - město
Krásný den vám přeji milý lidé, mé jméno je Karel a od dovršení dospělosti se starám o druhé, skytují přímou péči , chtěl bych i toutou cestou dále pomáhat druhým zvlášť pak svými nízkými cenami a lidským přístupem:-)) Nabízím mnoho služeb v oblasti péče o člověka, úklid domácnosti, hygiena a dále, rovněž poskytuju služby v rámci úklidu, překladu, reklam, tvorbu a správu sociálních sítí a v neposlední řadě jako vášnivý sportovec I lekce kalisteniky atd. Budu rád když si padneme do noty :-)
Cloudpeakify s.r.o.
FREE
Hlavní město Praha
IT Consulting company in Azure, Onprem, Google Cloud
Střechu z plechu
FREE
Beroun
Klempířské práce. Výroba a montáž klempířských prvků. Montáž okapových systému a plechových krytin. Falcovane střešní krytiny. Oplechování atiky, arkýřů, komínů. Montáž parapetů. Tesařské práce, pergoly terasy.
Belo Nistor
FREE
Bruntál
Zdravím jsme parta chlapů který jsou pro každou práci.
Bohemia Shield
FREE
Pardubice
Dobrý den, ráda bych Vám představila naší firmu BOHEMIA SHIELD a nabídla Vám naše služby. Jsme firma s několikaletou praxí v seřizování a opravách plastových, hliníkových oken a eurooken a dveří. Jsme partnerem pro pozáruční servis více jak 60 výrobců oken a dveří v rámci České republiky. Působíme téměř ve všech krajích České Republiky - Pardubický, Královehradecký, Vysočina, Středočeský, Karlovarský, PRAHA a okolí, Liberecký.
Lucie Holomkova
FREE
Chrudim
Realizace řemeslných prací. Práce se dřevem, renovace, čalounění, uprava zahrad, stavba pergol
Antonín Švejdík
FREE
Brno - město
Servis voda topeni plyn kotle web

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!