M-SYSTEM CZ s.r.o.

FREE
IČO 27499391 PSČ 636 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

M-SYSTEM s.r.o., je obchodní firma, za kterou stojí významní evropští výrobci obalových materiálů. Jsme na trhu od roku 2006. Naší silnou stránkou je vysoká flexibilita k potřebám a požadavkům, každého obchodního partnera. Nejsme limitováni vlastní výrobou. Naše dlouholetá zkušenost může pomoci i Vám snížit cenu nakupovaných materiálů. Víme, že skladování umrtvuje finanční zdroje, a tak Vám nabízíme řešení, jak efektivně skladovat. Dodáváme do automotive, potravinářského, výrobního průmyslu.

Kontakt

M-SYSTEM CZ s.r.o.
Adresa
Juliánovské Námestí 2 Brno - venkov Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek M-SYSTEM CZ s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

M-SYSTEM CZ s.r.o. IČO 27499391 - PSČ 63600, Juliánovské Námestí 2, Brno, Brno - venkov, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!