Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

FREE
IČO 28138601 PSČ 370 10 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Penzion Minor České Budějovice poskytuje krátkodobé ubytování pro dovolenou nebo i levné dlouhodobé ubytování pro pracovní cesty do Českých Budějovic. Ubytování v soukromí patří mezi penziony, nedaleko centra i výstaviště České Budějovice. Levné ubytování České Budějovice je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, prostorné pokoje i dvoupokojový apartmán jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Kontakt

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Adresa
Školní 8 České Budějovice České Budějovice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Penzion Minor levné ubytování České Budějovice služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice IČO 28138601 - PSČ 370 10, Školní 8, České Budějovice, České Budějovice, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!