Spa Porcelanosa Grupo

FREE
IČO 28862724 PSČ 162 00 Praha
zatím žádné hodnocení

www.spahome.cz Rádi Vám oznamujeme, že Porcelanosa Grupo otevřela v Praze již třetí designové koupelnové studio se zaměřením na SPA, ve kterém nabízíme širokou škálu produktů jako vířivky, sauny, vany, sprchy, Spa, vířivé vany, vířivé bazény, vířivé masážní vany, masážní bazény, whirlpooly, komerční vířivky, jacuzzi, masážní vany a swimspa.

Kontakt

Spa Porcelanosa Grupo
Adresa
Brunclikova 8/1878 Hlavní město Praha Praha
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Spa Porcelanosa Grupo služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Spa Porcelanosa Grupo IČO 28862724 - PSČ 16200, Brunclikova 8/1878, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!