Oxylife

FREE
IČO 28888197 PSČ 120 00 Praha
zatím žádné hodnocení

OXYLIFE jako první v Čechách přináší na trh unikátní produkt - čistý kyslík. Kyslík - elixír života - základní prvek pro zdraví našeho těla i mozku. Základní činností Oxylife je prodej a servis kyslíkových koncentrátorů, čistého kyslíku, kyslíkové kosmetiky, kyslíkové vody, kyslíkových barů a propagace zdravějšího, moderního způsobu života s kyslíkem, O2. Moderní člověk většinu svého času tráví v prostředí domů, kanceláří a jiných uzavřených prostorech.V případě jakékoliv ekologické katastrofy..

Kontakt

Oxylife
Adresa
Vinohradska 6 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Oxylife služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Oxylife IČO 28888197 - PSČ 12000, Vinohradska 6, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!