Soukromá mateřská školka a jesle Veselá žabička

FREE
IČO 29069475 PSČ 312 16 Plzeňský kraj
zatím žádné hodnocení

Soukromá MŠ a jesle s nadstandardním programem s denní výukou Aj pro děti 1 až 7 let s důrazem na individuální přístup k dítěti. Jedná se zároveň o centrum pro rodinu. Nabízíme různé volnočasové aktivity, animační programy pro děti i dospělé, společné výlety dětské oslavy a party, víkendové pobyty a akce atd.

Kontakt

Soukromá mateřská školka a jesle Veselá žabička
Adresa
Rokycanská 62 Plzeň - město Plzeň
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Soukromá mateřská školka a jesle Veselá žabička služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Soukromá mateřská školka a jesle Veselá žabička IČO 29069475 - PSČ 31216, Rokycanská 62, Plzeň, Plzeň - město, Plzeňský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!