STAVOTERM-SYSTEM, s.r.o.

FREE
IČO 29308569 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Firma Stavoterm vznikla spojením několika menších firem. Tyto firmy mají dlouholeté zkušenosti ve svých oborech jako je stavebnictví, provádění izolací, montáže světlíků. Spojením těchto firem, jejichž pracovníci jsou neustále školeni a seznamováni s novinkami na stavebním trhu v oblasti materiálů a technologií jak v ČR tak v zahraničí, dokáže firma Stavoterm provádět stavební díla profesionálně, odborně a to od základů až po střechu.

Kontakt

STAVOTERM-SYSTEM, s.r.o.
Adresa
Křenová 60 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek STAVOTERM-SYSTEM, s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

STAVOTERM-SYSTEM, s.r.o. IČO 29308569 - PSČ 60200, Křenová  60, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!