AQUANORD s.r.o.

FREE
IČO 29451825 PSČ 620 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Firma AQUANORD s.r.o. se zabývá úpravou vody, jejím změkčováním, odstraňováním železa, manganu, dusičnanů, ale také technologií reversních osmóz, UV lamp, nebo dodávkou potřebné chemie pro Váš provoz či tabletové regenerační soli. POskytujeme návrh, prodej, záruční, pozáruční servis a odborné poradenství v oblasti úpravy vody.

Kontakt

AQUANORD s.r.o.
Adresa
Kaštanová 270/62 Brno - město Brno
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek AQUANORD s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

AQUANORD s.r.o. IČO 29451825 - PSČ 62000, Kaštanová  270/62, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!