Sýkora výroba nábytku

FREE
IČO 41002911 PSČ 594 51 Vysočina
zatím žádné hodnocení

Vyrábíme nábytek na zakázku především kuchyně,skříně,vestevné skříně,dětské pokoje, ložnice. Většina našich výrobků se tvoří podle našich návrhů. Nábytek vyrábíme jak z lamina ,tak z masivu ,pracovní plochy kuchyní z laminátu i umělý kámen -Rausolid.Veškerý nábytek dodáváme včetně montáže.

Kontakt

Sýkora výroba nábytku
Adresa
Sychrov 4 Žďár nad Sázavou Křižanov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Sýkora výroba nábytku služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Sýkora výroba nábytku IČO 41002911  - PSČ 59451, Sychrov 4, Křižanov, Žďár nad Sázavou, Vysočina - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!