Zdeněk Skalka - SKALI-S-ELEKTRO

FREE
IČO 41020103 PSČ 756 61 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Projektování, revize, elektroinstalace, hromosvody, centrální vysavače, dorozumívání, revize el. spotřebičů a ručního nářadí

Kontakt

Zdeněk Skalka - SKALI-S-ELEKTRO
Adresa
Kulturní 1738 Vsetín Rožnov pod Radhoštěm
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Zdeněk Skalka - SKALI-S-ELEKTRO služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Zdeněk Skalka - SKALI-S-ELEKTRO IČO 41020103 - PSČ 75661, Kulturní 1738, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!