Dobroslava Vincencová

FREE
IČO 42584841 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Alternativní medicína, poradenské centrum pro detoxikaci organismu metodou MUDr Jonáše, měření toxického zatížení orgánů na přístroji EAV, zjištění schopnosti trávení jednotlivých potravin, očista organismu přírodními prostředky, masáže-lymfatické manuální, lávovými kamena, reflexní masáže nohou, sportovní. www.detoxikace-brno.cz

Kontakt

Dobroslava Vincencová
Adresa
Kopečná 37 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Dobroslava Vincencová služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Dobroslava Vincencová IČO 42584841 - PSČ 60200, Kopečná  37, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!