SEPLYKO s.r.o. servis a opravy plynových kotlů v Praze

FREE
IČO 45145300 PSČ 170 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Firma Seplyko zajišťuje montáže, záruční a pozáruční servis a opravy plynových kotlů a kotelen v Praze. Montujeme a servisujeme plynové kotle těchto výrobců: Baxi, Buderus, Bosch, Junkers, Protherm, Therm, Vaillant a Viessmann. Provádíme také revize plynových zařízení, revize tlakových nádob stabilních a odborné prohlídky nízkotlakých kotelen. Firma vznikla v roce 1992 jako servisní partner pro výrobce plynových kotlů ORK a ORTAS.

Kontakt

SEPLYKO s.r.o. servis a opravy plynových kotlů v Praze
Adresa
Kamenická 653/50 Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek SEPLYKO s.r.o. servis a opravy plynových kotlů v Praze služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

SEPLYKO s.r.o. servis a opravy plynových kotlů v Praze IČO 45145300 - PSČ 17000, Kamenická 653/50, Praha, Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi