TESMEN SPOLEČNOST S R. O. (Červený Kostelec)

FREE
IČO 45537232 PSČ 549 41 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Tesařství, pokrývačství a klempířství. Nabízíme profesionální přístup, mnohaleté zkušenosti a rádi Vám poradíme! Obraťte se na nás se svým záměrem, nalezneme řešení.

Kontakt

TESMEN SPOLEČNOST S R. O. (Červený Kostelec)
Adresa
Olešnice 191 Náchod Červený Kostelec
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek TESMEN SPOLEČNOST S R. O. (Červený Kostelec) služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

TESMEN SPOLEČNOST S R. O. (Červený Kostelec) IČO 45537232 - PSČ 54941, Olešnice 191, Červený Kostelec, Náchod, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!