železářství Francovi

FREE
IČO 45588171 PSČ 517 21 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Naše firma „ŽELEZÁŘSTVÍ FRANCOVI“ působí na trhu od roku 2004. Jsme rodinná prodejna v Týništi nad Orlicí a naší prioritou je vždy spokojený zákazník. Chceme, aby pro Vás bylo nakupování radostí. Snažíme se také připravovat s našimi obchodními partnery různé slevy a letákové akce. Díky našemu dlouholetému působení v oboru železářství Vám můžeme nabídnout profesionální služby a individuální přístup. V naší kamenné prodejně najdete širokou škálu sortimentu pro dílnu, zahradu i stavbu.

Kontakt

železářství Francovi
Adresa
Komenského 101 Rychnov nad Kněžnou Týniště nad Orlicí
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek železářství Francovi služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

železářství Francovi IČO 45588171 - PSČ 51721, Komenského 101, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!