Profesionální fotograf Jan Syřínek | FOTO a SVATBY.cz

FREE
IČO 46371575 PSČ 280 02 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Profesionální fotograf Jan Syřínek | www.fotoasvatby.cz Svatební fotografie, fotografování svatebního dne, svatební obřady, ateliérové a exteriérové fotografování, diskrétní foto, akty, glamour, boudoir, reklamní a produktová fotografie, letecké snímkování a fotografování, 3D foto, virtuální prohlídky, panoramatická fotografie, velkoformátová fotografie, těhotenské fotografování, děti a rodina, oslavy, maturitní plesy a tabla, fotografování mateřských, základních a středních škol ..

Kontakt

Profesionální fotograf Jan Syřínek | FOTO a SVATBY.cz
Adresa
Rim. Soboty 893 Kolín Kolín 2
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Profesionální fotograf Jan Syřínek | FOTO a SVATBY.cz služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Profesionální fotograf Jan Syřínek | FOTO a SVATBY.cz IČO 46371575 - PSČ 28002, Rim. Soboty 893, Kolín 2, Kolín, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!