STATUS stavební a.s.

FREE
IČO 46679120 PSČ 396 01 Vysočina
zatím žádné hodnocení

rodinných domů – bytových domů – průmyslových objektů – historických a památkově chráněných objektů – speciálních staveb – rekonstrukcí všeho druhu a rozsahu tesařské – truhlářské – pokrývačské – klempířské – zámečnické – topenářské – vodoinstalatérské – elektrorozvodné – podlahářské – malířské a natěračské

Kontakt

STATUS stavební a.s.
Adresa
Nádražní 998 Pelhřimov Humpolec
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek STATUS stavební a.s. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

STATUS stavební a.s. IČO 46679120 - PSČ 39601, Nádražní  998, Humpolec, Pelhřimov, Vysočina - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!